Zveme Vás na letní promítací sezonu 2024. Přijďte si k nám vychutnat páteční a sobotní letní večery v příjemném prostředí areálu tuchlovického letního kina. Tento rok slavíme sedmé výročí od znovuotevření letního a jako již tradičně Vás s radostí zveme na to nejlepší pivo z pivovaru Máša, čerstvě vyuzené klobásy, pravý filmový popcorn a v červnu vyvážený koktejl českých filmových novinek a filmů mimo .

Věříme, že Vás naše nabídka zaujme, věnujete nám svůj volný čas a na oplátku dostanete příjemně strávený čas v dobré společnosti v areálu, kterých je v okolí jen velmi málo.

Areál otevřen od 16:00 // Začátek promítání od 21:30 // Vstupné 120 Kč

Pátek 07.06. Gump – jsme dvojka (2024) – ČR – pokračování úspěšného rodinného filmu o přátelství mezi člověkem a psem, tentokrát v hlavní roli s Richardem Krajčem.

Sobota 08.06. To se mi snad zdá (2023) – USA – nenápadný vysokoškolský profesor Paul (Nicolas Cage) se ze dne na den začne objevovat ve snech milionů lidí po celém světě a stane se tak globální celebritou. Rázem se mu začnou plnit všechna jeho přání, ale také pozná, jak vysoká je cena slávy.

Pátek 14.06. Aristokratka ve varu (2024) – ČR – pokračování úspěšného prvního dílu Poslední aristokratka na motivy humoristické knihy od Evžena Bočka v hlavních rolích Hynek Čermák a Tatiana Dyková Vilhelmová.

Sobota 15.06. Bod obnovy (2023) – ČR/PL/SK/RS – Matěj Hádek a Václav Neužil účinkují ve strhujícím příběhu zasazeném do blízké budoucnosti, kdy technologie budou zaručovat lepší život a lidé si budou moci zaplatit jeho prodloužení. Nebo ne?

Pátek 21.06. Lítá v tom (2023) – ČR/SK – romantická komedie o tom, co všechno se může stát, když se Kryštof Hádek zapletete do nevinné lži a přesvědčí těhotnou sousedku a bývalou striptérku, aby před maminkou (Taťjana Medvecká) sehrála jeho dívku a nastávající ženu.

Sobota 22.06. Dokonalé dny (2023) – JP/DE – poetický film o hledání krásy ve zdánlivých maličkostech. Kódži Jakušo v hlavní roli o tokijském uklízeči toalet pod taktovkou režiséra Wim Wenders si za svůj herecký výkon přivezl ocenění z festivalu v Cannes.

Pátek 28.06. Prázdniny s broučkem (2024) – ČR – Bára Poláková a Lukáš Příkazký vyjedou k moři starým karavanem po dědovi na cestu plnou dobrodružství, kde je bude čekat řada překvapení i nečekaných zážitků.

Sobota 29.06. Anatomie pádu (2023) – FR – napínavé rodinné drama s excelující Sandrou Hüller v roli ženy podezřelé z neobjasněné vraždy svého manžela, které získalo Zlatou palmu na festivalu v Cannes.

Pro vice informací prosíme sledujte facebookovou stránku “Letní kino Tuchlovice