Aktuální program

Přijďte si k nám vychutnat páteční letní večery v příjemném prostředí areálu tuchlovického letního kina. Tento rok slavíme páté výročí od znovuotevření letního a s radostí Vás zveme na to nejlepší pivo z pivovarů Máša a Zichovec, čerstvě vyuzené klobásy a letos hlavně na české filmové novinky.

PROGRAM ZÁŘÍ 2022

2.9. Srdce na dlani (2022) – ČR – Česká romantická komedie režiséra a scenáristy Martina Horského (Ženy v běhu, Bezva ženská na krku). Příběh vypráví o třech generacích jedné rodiny, jejíž členové najdou lásku. V hlavních rolích se objevili Bolek Polívka, Eliška Balzerová, Jana Pidrmanová, Matouš Ruml, Vladimír Polívka a Kristína Svarinská.

24.9. Gulášové klání v letním kině Tuchlovice (2. ročník).

Areál letního kina v Tuchlovicích otevře své brány poslední zářijový víkend (24.9.), aby hostil souboj gulášových specialistů. 12 soutěžních týmů připraví v přiděleném kotlíku svojí chloubu, kterou poté nabídnou návštěvníkům. Ti následně pomocí degustačního lístku ohodnotí jednotlivé výrobky a rozhodnou, kdo si odnese hlavní cenu – 50l sud piva.

V tuto chvíli máme již všechny kotlíky obsazené.

Během dne bude hrát živá hudba a otevřen bude náš stánek s občerstvením, kde přítomné potěší nabídka vybraných kousků čepovaných piv z pivovarů Zichovec, Máša.

Vstupné: 100 Kč. (degustace gulášů v ceně)

Startovné pro soutěžní týmy je zdarma. Každý soutěžní tým bude mít od nás k dispozici kotlík, trojnožku, dřevo, cibuli a je potřeba odevzdat 15litrů hotového guláše.

Těšíme se na Vaši návštěvu či případnou účast v soutěži.

PROGRAM ŘÍJEN 2022

2.9. Jan Žižka (2022) – ČR

Nový český velkofilm Jan Žižka na plátnech letního kina v Tuchlovicích! Přijďte si do našeho areálu vychutnat jedinečnou podzimní atmosféru letního kina a shlédnout příběh o zrodu legendy slavného vojevůdce, který překonal dosavadní rekord a stal se nejdražším českým filmem v historii.

Film inspirovaný skutečným příběhem jednoho z největších vojevůdců své doby, nikdy neporaženým Janem Žižkou z Trocnova, který se stal díky svým činům legendou. Evropa na konci 14. století. Vše, co vybudoval Karel IV., císař římský a zároveň český král, se rozpadá. Staleté pořádky se otřásají v základech. Císařův prvorozený syn a nástupce Václav IV. je příliš slabým panovníkem do takové doby. Přední magnát v zemi, pan Jindřich z Rožmberka, pohlcuje dvorce svobodných zemanů jeden po druhém. Ale jeden z nich se mu postaví, jeho jméno je Jan Žižka..

Podobně jako každý pátek v letní sezoně nebude chybět po střechu zásobený stánek s občerstvením. Za zmínku stojí zejména vyhlášené čerstvě vyuzené klobásy z naší udírny. K nim 11 návštěvníku z 10 doporučuje pivo z portfolia pivovaru Máša.

Nepřístupné pro děti do 15 let

Začátek promítání je po setmění cca v 19:00.
Areál otevřen od 18:00.
Vstupné: 120 Kč.